Наші історіїOur restaurants and dishes

Карпатська Колиба

Чи ж дивним є те, що ми так уподобали гриль і всі приємності, пов'язані з ним? Ароматний димок переплітається з пахощами печеного м'яса та пряних трав, збуджуючи апетит. Саме такими залишаються у пам'яті незабутні чудові хвилини спільної забави в Карпатський Колибі. Колиба -це унікальний простір для теплих зустрічей з друзями, сімейного відпочинку з дітьми, для проведення тематичних вечірок та корпоративів. Це - неперевершене місце для святкування важливих подій в житті та найромантичніше місце для виїзних весільних церемоній open-air.


Старий Млин

Ресторан «Старий МЛИН» заснований в 2001 році на місці старого будинку і прекрасного старого саду. І стіни будинку, і господарські будівлі, і сад - все збереглося.

Фольклорний заклад зі справжньою українською кухнею, що знаходиться в самому центрі м. Суми в мальовничому місті понад річкою Псел. Українська кухня – це смачно, ситно та різноманітно. Кулінарні традиції нашої країни складалися протягом багатьох століть, і зараз борщ, вареники, галушки, сирники, деруни, узвари та киселі популярні не лише в Україні, але й далеко за її межами. В меню ресторану можна побачити юшку, домашні ковбаси, асорті з сала, деруни, вареники, українські вина та багато іншого.

Раді Вас бачити

Часи роботи

Понеділок - п'ятниця: 11:00 - 23:00
Субота, неділя: 11:00 - 23:00

КонтактиЗверніться до нас прямо зараз!

Контактна форма

Інформація

До Ваших послуг також відеопроектор, великий екран, потужний музичний інструментарій, Wi-fi, автопарковка

Адреса

Карпатська колиба, Старий Млин
пер.Дачний 9А
м.Суми, Україна, 40000

e-mail: info@restoran-kolyba.net.ua
Телефон: +38 0542-22-01-92
Мобільний: +38 095-37-797-98