Весілля з душею в нашому ресторані

Saul Bellow by Автор 

(3 голосів)
Image caption test and example Image caption test and example (C) Copyright by Picjumbo Рекомендовані

Вибрати підходяще місце для весілля - завдання не з легких. Особливо, коли хочеться влаштувати грандіозний, незабутнє свято і здивувати гостей тематикою і атмосферою урочистості. Зверніть свою увагу на банкетный зал Сумы в ресторанному комплексі «Карпатська Колиба» та «Старий Млин» - наші ресторани ідеально підійдуть для весілля в традиційному  стилі, з широким розмахом і великою кількістю запрошених гостей. Та найромантичніше місце для виїзних весільних церемоній open-air.

Менеджери ресторанів «Карпатська Колиба» та «Старий Млин» складуть для вас банкетне меню в  банкетный зал Сумы зі страв класичної української кухні з урахуванням всіх ваших побажань.

Будемо пригощати ваших гостей дерунами та домашньою ковбаскою, млинцями і куркою з грибами, запеченими свинячими реберцями, медальйонами з телятини і безліччю рибних і м'ясних страв, приготованих на відкритому мангалі. Ми також запропонуємо вам великий вибір алкогольних і безалкогольних напоїв, допоможемо з організацією розважальної програми, підберемо ведучих і музикантів, оформимо майданчик для виїзної церемонії.

Замовляйте дату заздалегідь і будьте впевнені, що ваша колоритна українське весілля в «Карпатській Колибй» та «Старому Млині» пройде душевно і тепло!

Ресторанний комплекс «Карпатська Колиба» «Старий Млин» пер.Дачний 9/1 т:+38 095-72-72-510 т:0542-22-01-92