Зимове весілля в Карпатській Колибі

Saul Bellow by Автор 

(0 голосів)
Image caption test and example Image caption test and example (C) Copyright by Picjumbo Рекомендовані

Зимове весілля – це справжня казка, у якій головними героями будете Ви. Атмосфера зими сповнена чудес, адже новорічні та різдвяні свята надихаються на романтику та створюють неповторні моменти...

Зимові весілля - одні з найбільш тематично багатих. У цю пору року є про що подумати. Весілля в стилі зимових казок або новорічної ночі! У стилі зачарованого зимового лісу або передодня Різдва! Фантазуйте! Придумуйте! А ми Вам обов'язково в цьому допоможемо! Зима - чудова романтична пора, а зігрівання Ваших сердець можете довірити ресторану Podkova.

Ресторан «Карпатська колиба» - це ідеальне місце для проведення Вашого весільного торжества. Світлий зал в ніжних тонах створює атмосферу затишку і спокою. Елементи декору  додадуть Вашому заходу нотку вишуканості. Авторська кухня доповнить ідеально Ваше свято, а сюрпризи для молодят приємно здивують Вас!

Вирішивши робити весілля в ресторані «Карпатська колиба» взимку у Вас буде безліч переваг: гарні локації для фотосесії та виїзної церемонії, стильне оформлення залу, авторська кухня, найкращий ведучий та веселий музичний супровід.