Ресторан для випускного в Сумах

Який ресторан вибрати для випускного? По-справжньому гідних місць для проведення урочистого заходу не так вже й багато, особливо складно знайти хороший зал для випускного.

У ресторані "Карпатська Колиба" є ідеальні умови для проведення випускного вечора в Сумах на будь-яку кількість учасників. Ви можете замовити зал на випускний з розрахунку великої компанії до 200 чоловік і додатково зал на літній терасі.

Як краще провести випускний в ресторані?

Такий захід, як випускний вечір, буває лише раз у житті у кожної людини. Його організація і проведення повинні бути на самому кращому рівні, щоб ідеально пройшов весь вечір. Випускний вечір запам'ятається назавжди, тому така велика відповідальність лежить на батьках і організаційному комітеті заходи. Запрошуємо вас замовити ресторан "Карпатська Колиба" для випускного в Сумах.

У нашому ресторані кращі банкетні зали для випускного і чудова можливість провести незабутнє торжество, ми гарантуємо відмінне обслуговування і чудово приготовану їжу. Кожна страва приготовлено з любов'ю і фантазією, особливу увагу ми приділяємо м'ясних страв. Саме в нашому закладі знаходиться найбільший тандир міста Суми, тому наші страви мають особливу рецептуру і незабутній смак. Крім того, десерти і торти ми готуємо у себе, що гарантує унікальний смак і привабливе оформлення кожного блюда.

Якщо ви займаєтеся організацією банкету на випускний, то не забудьте кілька важливих правил:

- замовляючи меню, обговоріть і узгодьте специфіку приготування і особливості подачі страв,
-
передбачте святкове прикрашання кулями, квітами і іншим декором для створення святкової атмосфери,
-
подбайте про музичний супровід, провідному і ді-джея, узгодьте потрібний стиль музики,
-
підготуйте призи, подарунки, феєрверки, повітряні кулі та інші атрибути свята,
-
не забудьте забезпечити безпеку повернення підлітків додому.

У ресторані "Карпатська Колиба" можна орендувати банкетний зал для випускного і провести чудове захід для ваших дітей. Ми гарантуємо яскравий і незабутнє свято, яке запам'ятається на все життя. Запрошуємо батьків, дітей і педагогів відзначити випускний вечір у нас!

 Ви можете переглянути віртуальний тур ресторану «Карпатська Колиба».

У нас Ви можете  також замовити і відсвяткувати весілля, банкет, корпоратив, ювілей або інше святкове застілля за помірними цінами і разом тим отримати незабутні враження і спогади.

Є питання про те як скласти банкетне меню
Телефонуйте: Телефон: +38 0542-22-01-92
Мобільний: +38 095-
37-797-98


Або замовляйте столик онлайн.