Весілля в травні

Весілля - сама чудова подія в житті будь-якої пари. Саме тому хочеться, щоб все було правильно і без перешкод.
У світі є багато забобонів, що стосуються весільного торжества. Наприклад, ще з давніх часів вважалося, що не можна розписуватися 13 числа, не рекомендується робити весілля в п'ятницю і одружитися в травні, пише Groupastrolog.

Зазвичай, кажуть, що "одружитися в травні, значить, все життя маятися", але чи так це? Чи справді травнева весілля говорить про те, що пара, що зважилася на неї, буде все життя маятися?

Багато хто впевнений - одружитися в травні не можна, тому що все життя маятися будеш. Однак, обґрунтованих доказів цьому забобони немає. Поняття про те, що сімейна пара, яку не злякала весілля в травні, буде в шлюбі маятися, а після цього розлучиться пішло ще з давніх часів, коли люди були зайняті великим господарством.

У цей період просто не було часу грати весілля. Людина томилася, не знаючи, що її перше зробити: на поле піти або до весілля готуватися.

Травнева весілля має лише один мінус - багато хто впевнений в тому, що травневі молодята довго разом проживуть і будуть всіляко переконувати вас перенести весілля. Цим вони добре зіпсують передсвятковий настрій.

Статистика показує, що саме в травні найменше зареєстровано шлюбів. Хоча астрологи впевнені - місяць травень нічим ні гірше інших місяців, а друга половина місяця взагалі вважається найсприятливішою для весільного торжества.

Місяць травень пішов не від слова "маятися", він названий на честь відомої римської богині вигодовування і виховання Майї. Для деяких слов'янських народів цей місяць мав більш глибокий сенс - народження всього живого і цвітінням трав.

Саме весілля в травні дає можливість зробити найчудовіший букет, з яким наречена в білому вбранні буде виглядати невинною.

У травні можна вигідно заощадити на весільному торжестві, тому що в цей період ажіотаж на подібний захід спадає і тому організатори весіль проводять різні акції і роблять знижки, щоб залучити клієнтів. Так чому б і ні?

Можна заощадити певну суму грошей, наприклад, для весільної подорожі. До того ж травневий весільний стіл має свою родзинку - страви будуть з ранніх овочів, ягід і фруктів.

Нехай це буде коштувати дорого, але зате на столі буде стояти торт зі свіжою полуницею, солодкі фруктові або овочеві салати. Все буде прикрашено букетами з весняних квітів. Хіба не чудово?

Віруючі люди взагалі не вірять у прикмети. Для них зовсім неважливо, який настав місяць, головне, що два люблячих серця зіллються воєдино і проживуть разом все життя.

Священики в травні з задоволенням благословляють молодих на шлюб.

Можна зробити невеликий, але значний висновок: сімейне щастя не залежить від того, чи буде весілля травневої або який-небудь інший. Головне, щоб в серці жила любов і повагу до своєї половинки. І тоді сімейне життя складеться так, як ви її і задумали.

Бронь приймається по тел.
☎ +38 0542-22-01-92
Мобільний: +38 095-37-797-98
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Замовити столик онлайн http://restoran-kolyba.net.ua/reservation