Міжнародний день Матері-Землі

Щороку 22 квітня відзначається не просто великий, а воістину глобальний свято - Міжнародний день Матері-Землі (International Mother Earth Day) - день нашого спільного затишного будинку.

Свято було засновано на 63-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2009 році (резолюцією № A / RES / 63/278, співавторами якої виступили понад 50 держав-членів ООН) і відзначається, починаючи з 2010 року, 22 квітня.

Термін «Мати-Земля» загальноприйнятий у багатьох країнах, що він відображає залежність між планетою, її екосистемою і людиною. Пропонуючи всім державам-членам ООН, міжнародним і неурядовим організаціям відзначати «Міжнародний день Матері-Землі», Генеральна Асамблея звертає увагу на те, що це свято вже щорічно відзначається в багатьох країнах.

У північній півкулі День Землі відзначається навесні, а в Південній півкулі - восени. Основною метою цієї всесвітньої акції є привернення уваги суспільства і кожної людини планети до проблем Землі, до проблем її навколишнього середовища, і дає можливість дізнатися про тих важких завданнях, які стоять перед людством для збереження планети.

Бронь приймається по тел.
☎ +38 0542-22-01-92
Мобільний: +38 095-37-797-98
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Замовити столик онлайн http://restoran-kolyba.net.ua/reservation